Najpiękniejsze życzenia dla każdej Mamy

W tym cudownym dniu, jakim jest Dzień Matki, wszystkim Mamom życzymy wszystkiego co w macierzyństwie najpiękniejsze <3

 

Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaje całe. Byś na zawsze pamiętała i podziękę moją znała. Za to wszystko coś zrobiła, za to żeś mnie urodziła i że byłaś mą ostoją, za to żeś jest Matką moją. Ślę życzenia a nie kwiatki oraz miłość na Dzień Matki.

 

Dałaś mi ciepło i serce, ocierałaś moje łzy. Jesteś dla mnie całym światem, nikt nie ma Mamy takiej, jak Ty.

 

Dnie urocze, piękne, miłe w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych będzie dla mnie Dzień Mamy. Życzę, Mamo, szczerze z serca, aby przez ten dzionek cały tylko nuty zdrowia, szczęścia, w Twoim sercu, Mamo, grały!

 

Droga, bardzo droga Mamo, jakie to szczęście, że będąc już dorosłą osobą, dzięki Tobie czuję się czasami jak dziecko. A to takie błogie uczucie. Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej, bo mnie i naszej rodzince tak dobrze z Tobą.

 

Dużo zdrówka Mamo kochana, dużo szczęścia i miłości, niech na Twojej buzi uśmiech zawsze gości. A każdego dnia, od samego rana, niech radość płynie z Twojego mieszkania. Bo my Ciebie kochamy i do Ciebie zawsze otwartą drogę mamy. Za to Tobie dziękujemy i kwiaty niesiemy, te co lubisz najbardziej, zawsze pachnące takie, dlatego Mamo kochana, bądź z nami do końca świata.

 

Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otwarłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.

 

Dziękuję Ci Mamo, za Twoje serce, troskę i dobroć. Dziękuję, że mnie mądrze i z miłością wychowałaś. Za wszystkie Twoje trudy i starania składam Ci serdeczne podziękowania.

 

Dziękuje Ci Mamo, dziękuje za życie, za pacierz wieczorny i uśmiech o świcie, za bajki, kolory, że wszystko co wiesz za złe humory też! Dziękuję... Za tkliwe matczyne słowa, że bronić zawsze nas jest gotowa, że skrzywdzić nie da i tak jak umie nasze dziecięce troski rozumie, że ślęczy z nami nad zeszytami, że razem z nią świat odkrywamy.

 

Najpiękniejsze życzenia dla każdej Mamy

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.