Karmienie piersią - Zwiększanie laktacji

Karmienie piersią odgrywa ważną rolę nie tylko dla mamy ale także dziecka. Wiele mam na początku macierzyńskiej drogi doświadcza mniejszych lub większych trudności związanych z karmieniem. Kiedy pojawiają się problemy dziecko jest niespokojne, często płacze albo często chce ssać pierś wiele mam niepokoi się, czy ma wystarczająca ilość mleka dla swojej pociechy. Tymczasem prawie wszystkie matki mogą wykarmić piersią swoje dziecko.
Jakie naturalne metody pozwolą zwiększyć pokarm?

Karmienie piersią - Zwiększanie laktacji

Witaminy w diecie malucha - suplementacja

Witaminy to organiczne związki chemiczne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania. Muszą zostać dostarczane zewnętrznie w różnej formie, ponieważ organizm nie ma możliwości produkcji witamin. Szczególnie dużą rolę odgrywają one w okresie wzrostu i rozwoju dziecka jako, że rosnący organizm jest wyjątkowo wrażliwy na wszelkiego rodzaju niedobory.

Witaminy w diecie malucha - suplementacja

Przeczytaj mi mamo! Poczytaj mi tato!

Dlaczego warto czytać z dziećmi

Czy warto czytać książki dzieciom? Oczywiście że tak ! Czytanie przynosi wiele zalet i korzyści wspiera rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny dziecka. Każdy rodzic chce aby jego dziecko rozwijało się jak najlepiej, było kreatywne, a w przyszłości wyrosło na mądre i szczęśliwe. Dlatego jest tak ważne aby w dobie komputera i telewizji poświęcić szczególną uwagę czytaniu.

Przeczytaj mi mamo! Poczytaj mi tato!