Bebilon to jedno z mlek początkowych

 

W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje. Jeśli jako mama z różnych powodów nie możesz karmić swojego maluszka mlekiem matki, może pojawić się trudne pytanie: Co robić?

Pokarm matki to idealnie zbilansowana ilość składników odżywczych dla niemowląt i nie jest odkryciem stwierdzenie, że taki rodzaj pokarmu jest niezastąpiony. lecz jeśli nie jest to możliwe, trzeba szukać innego rozwiązania. Na szczęście na rynku jest mnóstwo produktów które jak najwierniej starają się odwzorować skład jaki zawiera mleko matki. Co to za produkty? To mleka początkowe.

Wybór mleka modyfikowanego nie bez znaczenia

Produkty producentów Babymilk czy Bebilon to wiodące marki na rynkuNa rynku jest wiele produktów tego rodzaju. Można znaleźć produkty marek Babymilk, Bebilon czy inne. Ich skład może się lekko różnić i przez to rodzice którzy nie mają dużego doświadczenia w tym co to jest mleko modyfikowane i na co zwracać baczną uwagę, mogą nie mieć pojęcia jaki produkt wybrać. Niestety wybór niewłaściwego mleka początkowego może mieć ogromny wpływ na rozwój małego dziecka.

Mleko z dobrze dobranymi składnikami jest godne zaufania

Organizm niemowlęcia przechodzi niezwykle dynamiczny rozwój a jego układ pokarmowy nie jest przystosowany do radzenia sobie z każdego rodzaju produktem odżywczym. W związku z tym, wybór odpowiedniego mleka modyfikowanego jest bardzo istotny. Pokarm matki zawiera najlepiej zbilansowane składniki dla małych dzieci. Dlatego nie da się ukryć, że tego typu pokarm jest najlepszym rozwiązaniem. W związku z tym, twórcy tego typu produktów starają się jak najwierniej odwzorować skład jaki występuje w mleku matki. Receptura występująca w każdym rodzaju mlek jest efektem najnowszych badań. Staranna analiza pozwoliła stworzyć produkty, które mogą być bezpiecznym i właściwym wyborem dla maluszka, jeśli tylko tak może być karmione. Takie mleka modyfikowane jak Bebilon i inne widoące na rynku są pełnowartościowe a dzięki odpowiedniej mieszance kwasu alfa-linolenowego wpływają pozytywnie dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Natomiast odpowiednia ilość witamin A, C i D to prawidłowe funkcjonowanie układu nerowego. To są właśnie te cechy dzięki którym można zaufać takim produktom.

WHO zaleca by karmienie mlekiem matki trwało co najmniej pół roku. Lecz jeśli nie ma takiej możliwości, na rynku można znaleźć dobre i sprawdzone produkty.